Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівка: що планується по благоустрою?

Шепетівка: що планується по благоустрою?

Шепетівка: що планується по благоустрою?

Благоустрій Шепетівки лишається одним з найгостріших питань упродовж багатьох років. І з наближенням весни питання якості доріг знову постає однією з найболючіших тем. Про це йшлося на засіданні виконкому Шепетівської міської ради.

Щодо кроків для поліпшення стану доріг в громаді на засіданні доповідав Юрій Гудзик, начальник управління житлово-комунального господарства виконкому. Він повідомив, що наразі розроблено проєктно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт дорожного покриття на наступних ділянках:

  • вул. Дзявульського (від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вул. Героїв Небесної Сотні) – 6 211, 742 тис. грн;
  • вул. Островського (від перехрестя з вул. Валі Котика до перехрестя з проспектом Миру) – 4 326, 887 тис. грн;
  • вул. Полубоярова (від будинку №1 до будинку №13) – 2 783, 188 тис. грн.

Загальна вартість ремонтних робіт складає понад 13 мільйонів гривень. Після затвердження даних проєктно-кошторисних документацій вони будуть передані ДП «Служба місцевих автомобільних доріг в Хмельницькій області», яка виступатиме замовником ремонтів. Кошти заплановано залучити з державного бюджету.

Також управління житлово-комунального господарства повідомило про плани щодо поточного середнього ремонту тротуарів. Найперше планується оновити:

  • тротуар по вул. Степана Бандери (від перехрестя з проспектом Миру до будинку №59, парна сторона) – 1 392, 749 тис. грн;
  • тротуар по вул. Чкалова від перехрестя з вул. Героїв Небесної Сотні до перехрестя з проспектом Миру, непарна сторона) – 1 482, 949 тис. грн.

Ремонт тротуарів планується здійснити за кошти місцевого бюджету. Їх загальна вартість складає суму в розмірі майже 3 мільйони гривень.

До питань благоустрою також належало видалення зелених насаджень, які перебувають в аварійному стані та загрожують безпеці жителів міста. Шепетівському ремонтно-експлуатаційному підприємству доручено видалити насадження по вул. Судилківська, 92 та вул. Судилківська, 28. Попередньо була проведена оцінка дерев, під час якої члени комісії зауважили, що дійсно насадження становлять небезпеку: це напівсухі фаутні стовбури.

Ще одне з питань благоустрою – санітарне очищення населених пунктів Шепетівської громади. В проєкті, що поданий на затвердження виконкому, йдеться про необхідність розробки схеми санітарного очищення, де управління житлово-комунального господарства виступить замовником таких робіт. Попередньо управління має зібрати всі вихідні дані по населених пунктах для максимального охоплення вулиць. Щодо стихійних сміттєзвалищ, їх обіцяли прибрати навесні, під час прибирання до Дня довкілля.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.