Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » «Шепетівський ремонтний завод» за роки війни відремонтував 1500 одиниць техніки

«Шепетівський ремонтний завод» за роки війни відремонтував 1500 одиниць техніки

«Шепетівський ремонтний завод» за роки війни відремонтував 1500 одиниць техніки

За роки російської агресії на Сході України, державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод” освоїв виготовлення та заміну більше 10 тисяч деталей для військової техніки.

Починаючи з 2014 по 2020 рік ремонтний завод, який входить до складу українського оборонпрому, освоїв виготовлення запасних частин та різних видів озброєння для військової техніки, яка знаходиться на фронті.

Такий обсяг деталей та комплектуючих, що вдалося освоїти на підприємстві, дозволив замінити запасні частини іноземного виробництва і локалізувати цілий ряд типів військової техніки, у тому числі й Збройних сил України.

На початку війни справжнім дефіцитом стали запасні частини для військового обладнання та техніки. В цей період завод брав запчастини в основному із підбитої техніки. Але згодом було залучено близько 20 підприємств для спільного виготовлення запчастин.

Шепетівські виїзні бригади за цей період 138 разів виїжджали у бойові частини, включаючи й лінію фронту, щоб забезпечити ремонт техніки. Крім того, спеціалісти «Шепетівського ремонтного заводу» на фронті навчали військовослужбовців правильно експлуатувати та ремонтувати техніку.

Загалом упродовж 2014–2020 років підприємство виробило для Збройних Сил України та інших силових структур України продукції та надало послуг на понад 2 мільярди гривень, що є найкращим показником в історії заводу. За цей час шепетівські фахівці відремонтували понад 1500 одиниць техніки та озброєння.

Наше підприємство останні роки перебуває під особливою увагою. Адже робимо все можливе, щоб забезпечувати українську армію надійною зброєю. Наразі маємо виробничу паузу для профілактики, а далі виконуватимемо чергові замовлення за виробничим профілем, – коментує Олег Турінський, керівник підприємства.

Раніше ми писали про те, що на Шепетівщині розпочався весняний призов 2021.

Також ми повідомляли, що на Шепетівщині резервістів можуть призивати повторно на військову службу без оголошення мобілізації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.