Субота, 23 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі Ізяславщини долучились до “Зеленої країни”

Школярі Ізяславщини долучились до “Зеленої країни”

Школярі Ізяславщини долучились до “Зеленої країни”

Еко-проєкт “Зелена країна” анонсував Президент на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія».

За планами, в Україні за 10 років націлені збільшити площі лісів на 1 мільйон гектарів. Зокрема, для реалізації цього у найближчі три роки в країні мають висадити 1 мільярд дерев. До втілення проєкту долучаються і лісівники, і шкільні лісництва краю.

22 вересня тематичний урок відбувся у Михлянській школі. Учасники шкільного лісництва “Паросток” говорили про життя лісу, його проблеми, екологічний стан та охорону.

Діалог, говорять у ДП “Ізяславський лісгосп” був  спрямований на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів.

З учнями шкільного лісництва  зустрівся та провів урок  інженер з лісових культур Михайло Мартинов. Він ознайомив школярів із проблемами збереження лісових насаджень, дотриманням правил поведінки у лісі, а також запросив учнів долучитись до акції з  посадки лісу.  

Шкільне лісництво “Паросток” діє упродовж 15 років. Молодь допомагає лісівникам у виготовленні годівниць та шпаківень, посадці саджанців, еко-пропаганді тощо.

Деякі із випускників “Паростка” пов’язали своє життя із роботою у лісі, а саме: головний лісничий Віталій Зайчук, інженери лісового господарства Калитюк Олександр та Палічук Олександр, старший майстер лісу Клімчук Олександр.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.