Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Від 300 гривень до 20 євро і жодної самоізоляції: в сусідньому із Шепетівським регіоні “підприємці” торгували СOVIDними довідками

Від 300 гривень до 20 євро і жодної самоізоляції: в сусідньому із Шепетівським регіоні “підприємці” торгували СOVIDними довідками

Від 300 гривень до 20 євро і жодної самоізоляції: в сусідньому із Шепетівським регіоні “підприємці” торгували СOVIDними довідками

Нелегальний бізнес налагодили двоє чоловіків із Рівненщини. Вони займались виготовленням та продажем довідок про негативний результат ПЛР-тесту на відсутність коронавірусної хвороби для перетину кордону. Власники цих тестів могли уникнути 14-денної самоізоляції.

28-річний житель Рівного займався перевезеннями за кордон. Під час офіційної роботи він знаходив клієнтів для “COVIDного бізнесу”. Отримані від “замовників” дані чоловік передавав своєму спільнику, 18-річному жителю Березного, який виготовляв довідки.

Вартість однієї становила від 300 гривень до 20 євро та пропонувалась як жителям України, так й іноземцям, – кажуть правоохоронці.

Діяльність чоловіків задокументували місцеві фахівці СБУ у травні цього року. Їм уже оголосили підозру. За умови зізнання, чоловікам загрожує ув’язнення на термін до п’яти років.

А в липні у Кам’янці-Подільському правоохоронці викрили підпільну друкарню. Там 31-річний киянин разом з двома своїми спільниками друкували медичні довідки та сертифікати, дипломи про вищу та середню спеціальну освіту різних навчальних закладів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.