Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Скільки кілограмів гречки можна купити в Шепетівському районі, якщо кинути палити?

Скільки кілограмів гречки можна купити в Шепетівському районі, якщо кинути палити?

Скільки кілограмів гречки можна купити в Шепетівському районі, якщо кинути палити?

З 1988 року в Україні 31 травня відзначається День без тютюну. Це – Міжнародне свято, яке покликане обмежити людей від зловживання тютюновими виробами. Портал “Хмельниччина Північ” дослідив історію цього дня, а також чи вигідно відмовитися від паління та на що можна витратити зекономлені кошти.

Метою Дня без тютюну є активні дії щодо сприяння у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства. А широке інформування суспільства про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця та оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на самосвідомість курців.

Сьогодні у світі від тютюнопаління помирає дуже багато людей. Адже паління викликає не лише серцеві захворювання, але й захворювання судин.

Вражаюча тенденція збільшення тютюнозалежних примушує медиків знову звернутись до громадян з нагадуванням про шкідливі наслідки паління. Примусити громадян України сьогодні кинути палити не можуть ні закони, ні залякування. А, між іншим, у тютюновому диму близько чотирьох тисяч різних хімічних сполук, зокрема, більше сорока канцерогенів.

Спробувавши декілька разів, людина опиняється у полоні тютюнової залежності, вибратися з якої дуже важко. У людському організмі немає жодного органа, на який згубно б не вплинуло паління. Так, у 98% паління викликає рак гортані в курців та у більше, ніж 90% – рак легенів. 15-20 % інших онкологічних захворювань також виникають через паління.

Якщо ж порівнювати середні ціни на сигарети та продукти харчування, то, наприклад, гречка коштує 40 гривень за кілограм, а пачка сигарет – 54-60 гривень.

За ці ж кошти можна придбати 1 кг цукерок “Корівка” або “Ромашка”, ціна яких коливається від 74 до 110 гривень за кілограм.

Тому рішення не палити не лише збереже ваше здоров’я, а й не дасть стати вашим близьким пасивними курцями, що є ще більшою загрозою для їхнього життя, аніж для людей, які палять.

Також ми писали: У Шепетівці слідчому пропонували хабар, щоб відкупитися від злочину.

Через Шепетівку курсуватиме ще один поїзд до моря.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.