Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Новини » Економіка » » Скільки землі вже продано на Хмельниччині й по чому?

Скільки землі вже продано на Хмельниччині й по чому?

Скільки землі вже продано на Хмельниччині й по чому?

Загалом, на момент останніх підсумків, 18 серпня, від старту земельного ринку, в Україні оформили 7891 угоду. Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

4714 нотаріуси подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру. Всього заяв – 5291, із них погоджено 4663, в черзі на розгляд – 13, відмову отримали 615.

Найбільше «земельних» угод уклали в Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях. Хмельниччина – на дев’ятій позиції за активністю продажу землі. Тут продали-купили 482 ділянки.

в україні зареєстровано 7897 земельних угод

1 липня в Україні зняли мораторій на продаж землі. Раніше можна було продавати лише свою підбудинкову, або прибудинкову земельну ділянку (ділянки, площа яких не перевищує 2 га). На найбільший же земельний актив українців – пайові землі, діяв мораторій.

За попередньою оцінкою експертів: максимальна ціна на землю прямо корелюється з найвищими врожаями в 2020 році в таких областях: Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська. В цих областях врожайність перевищувала 5 т/ га, а ціна 1 га сягатиме 2 – 2,5 тис. дол. США.

Популярні пости