Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славута святкує річницю надання Магдебурзького права

Славута святкує річницю надання Магдебурзького права

Славута святкує річницю надання Магдебурзького права

388 років тому князь Юрій Заславський видав відповідне рішення щодо заснування нового містечка, а також дозвіл на торгівлю з іншими містами.

Привілеї Магдебурзького права Славуті надали ще у 1633 році. Для розвитку місцевого самоврядування міста таке право мало велике значення. Про це зазначив у своєму зверненні на Фейсбук-сторінці міський голова Василь Сидор.

Право поширювалося на українські міста в ХVII ст. і передбачало надання міській громаді права здійснювати місцеве управління. Таких міст на території України було небагато. І ми пишаємося, що саме Славута була одним із них! – написав очільник міста.

Впродовж наступних років після отримання Магдебурзького права Славута почала активно розвиватися.  У цьому є заслуга політиків, державних діячів, жителів міста, робітників і працівників різних галузей.

Та й сьогодні важливим є розуміння того, що подальша розбудова Славути можлива лише в єдності її жителів, у нашій з вами спільній цілеспрямованій праці, діяльності та помислах, – зазначив міський голова.

Також раніше ми писали, що в Славуті оштрафували батька, чиї діти цькували однокласників.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.