Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській лікарні відкрили нове отоларингологічне відділення

У Славутській лікарні відкрили нове отоларингологічне відділення

У Славутській лікарні відкрили нове отоларингологічне відділення

1 червня офіційно відбулось відкриття нового відділення у Славутській лікарні. Його відкрили у неврологічному відділенні. Там є сім ліжкомісць.

Участь у відкритті лор-кабінету взяв директор лікувального закладу Леонід Радзивілюк, депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий, міський голова Василь Сидор, представники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради та адміністрація лікарні.

Ремонт виконали за рахунок міського бюджету. Капітальному ремонту піддалися оглядовий кабінет, операційна, а також передопераційна кімната.

Як зазначив лікар-отоларинголог Віктор Савіцький:

«Кожного року за напрямком лор-захворювань у Славутській міській лікарні проходять лікування близько 300 чоловік. Оперативна активність складає 60-70%, тому актуальність функціонування таких кабінетів надзвичайно висока».

Леонід Радзивілюк додав, що відновлення відділення стало можливим завдяки спільній та плідній співпраці адміністрації медичного закладу та керівництва міста. Крім ремонту, у відділення закупили необхідні медичні препарати та обладнання, наприклад, новий операційний стіл.

Також ми писали: На Хмельниччині затримали «чорних лісорубів».

Чоловіка з Полонного судили у восьмий раз.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.