Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Новини ТГ » Білогірська ТГ » » У Білогірській ТГ жінка судилась за “спадковий” пай

У Білогірській ТГ жінка судилась за “спадковий” пай

У Білогірській ТГ жінка судилась за “спадковий” пай

Для того, аби отримати допомогу в оформленні земельного паю, що дістався їй у спадок від матері, жінка звернулась до відділу “Білогірського бюро правової допомоги”, – передають у прес-службі Шепетівського місцевого центру БПД.

Її мати померла ще в 2003 році, проте, жінка не могла оформити спадщину на пай через те, що сертифікат на нього був втрачений.

З метою захисту законних прав та інтересів особи центром прийнято від клієнтки відповідне звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначено адвоката.

Вивчивши матеріали справи та підготувавши відповідний позов, адвокат звернувся до суду. В обгрунтування позовних вимог клієнтки адвокат вказав на те, що позивачка є єдиною спадкоємицею та звернулася до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини після смерті матері.

Проте, незважаючи на прийняття спадщини, позивачка не може реалізувати своє право у зв’язку з втратою сертифікату на право на земельну частку (пай). Крім цього, доводи адвоката підтверджено оголошенням в газеті про втрату сертифікату, витяг про реєстрацію в Спадковому реєстрі та відмовою наданою нотаріусом.

З огляду на надані адвокатом доводи та докази, суд вирішив задовольнити позов та визнати за позивачкою право на земельну частку (пай). Рішення в апеляційному порядку не оскаржувалось.

За матеріалами: Шепетівського центру із надання безоплатної правової допомоги

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.