Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У “Фенікс-Дент” пояснили чи можна вагітним відвідувати стоматолога

У “Фенікс-Дент” пояснили чи можна вагітним відвідувати стоматолога

У “Фенікс-Дент” пояснили чи можна вагітним відвідувати стоматолога

Одне із багатьох “не”, яким і досі лякають жінок при надії, – відвідування стоматолога. Планові візити, лікування, анестезія, рентген – що з цього можна, а що й справді шкідливо майбутнім мамам, розповідають стоматологи клініки “Фенікс-Дент”.

Вагітним жінкам не варто уникати стоматологів. Навпаки, здоров’я мами напряму впливає і на здоров’я її малюка, а тому нехтувати візитами до лікаря не можна.

Під час вагітності у жінки відбуваються зміни, що впливають і на здоров’я її посмішки. У цей період можлива кровоточивість ясен, схильність до стоматологічних захворювань, – пояснюють лікарі.

Тому, якщо ви відчуваєте, що ваші зуби стали чутливими до холодного чи гарячого, пульсують при чищенні, з’явилась кровоточивість, то не задавнюйте хворобу – зверніться до лікаря.

Побутує міф про шкоду окремих процесів лікування для дитини. В епоху сучасних стоматологічних технологій – це лише міф, – розповідають лікарі “Фенікс-Дент”. – У першому триместрі вагітності, коли ризики є вищими, лікар не застосовуватиме жодних маніпуляцій, що можуть нашкодити здоров’ю мами чи її малюка.

На пізніших термінах можна використовувати рентген (він світить суто на зуб, а на пацієнта одягають фартух так, аби грудна клітка та живіт були закриті). Це не нашкодить.

За необхідності використання лікарських засобів чи анестезії, стоматолог також буде враховувати ситуацію пацієнтки – все буде максимально безпечно.

Аби не затягувати із такими процесами, ми радимо одразу звернутися до стоматолога для профілактичного огляду. За необхідності, він може порадити зміни у раціоні чи вітаміни для майбутньої мами. Також проконсультує щодо перших зубчиків малюка, адже свідоме ставлення до здоров’я слід виховувати із дитинства.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.