Неділя, 7 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькому повідомили про мінування школи: зараз триває перевірка (ОНОВЛЕНО)

У Хмельницькому повідомили про мінування школи: зараз триває перевірка (ОНОВЛЕНО)

У Хмельницькому повідомили про мінування школи: зараз триває перевірка (ОНОВЛЕНО)

Повідомлення про мінування школи №6 у Хмельницькому, за адресою: пров. Володимирський, 13, правоохоронці отримали сьогодні. Близько о 09:18 на їх пошту надійшов електронний лист. Про це повідомляють у відомстві.

– На місце події невідкладно виїхали працівники усіх екстрених служб. Правоохоронці оточили район можливої небезпеки, евакуювали учнів, вчителів та працівників школи, – коментують у пресслужбі.

На місці працюють спеціалісти-вибухотехніки та кінологи. Вони ретельно обстежують приміщення школи та прилеглої території. Інформація оновлюється.

Оновлено: Як повідомляють у поліції, – евакуювали 680 осіб. З 10.00 по 13.10 годину працівники поліції обстежили 3808 квадратних метрів приміщень та 2600 квадратних метрів прилеглої території. Жодних вибухонебезпечних предметів чи речовин виявлено не було

Місяць тому, у грудні, подібне повідомлення отримали на ХАЕС, що в Нетішині. Об’єкт перевіряли спеціалісти вибухотехнічної служби ГУ Національної поліції у Хмельницькій області. У результаті, анонімна інформація не підтвердилась, адже вибухових пристроїв, зброї на території ХАЕС не виявили.

Раніше Житель Хмельниччини “замінував” ТЕС, бо його не пустили на екскурсію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.