Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У «Малому Поліссі» проводять екскурсії на екологічній стежці «Перлина Славутчини»

У «Малому Поліссі» проводять екскурсії на екологічній стежці «Перлина Славутчини»

У «Малому Поліссі» проводять екскурсії на екологічній стежці «Перлина Славутчини»

Відпочиваючи на теренах Хмельниччини, група туристів з м. Києва вирішила завітати до Національного природного парку «Мале Полісся» задля того, щоб сповна помилуватися мальовничою та неповторною природою краю.

Безпосереднє знайомство з природними родзинками Парку туристи здійснили на екологічній стежці «Перлина Славутчини». Відвідавши екостежку екскурсанти з користю провели свій час, дізнались багато нової та цікавої інформації про природу краю, а також отримали море позитивних вражень, – коментують у НПП «Мале Полісся».

Екологічну стежку «Перлина Славутчини» відкрили 13 листопада 2017 року на території гідрологічного заказника місцевого значення «Голубе озеро».

Її створили з метою проведення навчально-освітньої, пропагандистської роботи з питань екологічного виховання, охорони природи та навколишнього середовища, а також для виховання екологічно-грамотної культури поведінки, екологічної свідомості у підростаючого покоління в природному середовищі.

– Пройти маршрутом екостежки можуть учні шкіл регіону, студенти, педагоги, вихователі, а також інші категорії відпочиваючих. Протяжність кільцевого маршруту становить 3,8 км. Там облаштовано 11 оглядових зупинок, на яких екскурсанти можуть ближче познайомитись з унікальністю флори, фауни та ландшафтного різноманіття даної території, – додають співробітники природного парку.

Також за темою:

Співробітники «Малого Полісся» взяли участь у науково-практичній конференції

Співробітники «Малого Полісся» провели планові наукові обстеження територією Парку

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.