Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Славута отримала сертифікат на 2 мільйони гривень за перемогу у проєкті “Подолання цифрової нерівності”

Славута отримала сертифікат на 2 мільйони гривень за перемогу у проєкті “Подолання цифрової нерівності”

Славута отримала сертифікат на 2 мільйони гривень за перемогу у проєкті “Подолання цифрової нерівності”

Славутська міська рада стала однією з переможців проєкту “Подолання цифрової нерівності” з 14 місцевих рад Хмельницької області. Про конкурс грантів повідомила Асоціація міст України спільно з ГО “Центр освітніх реформ Наші діти”.

У рамках проєкту громадам пропонували 5 напрямків можливої співпраці: Нова Українська Школа, дошкільна освіта, математична освіта, інклюзивна освіта. Також був окремий проєкт “Сільська школа” з метою забезпечення малокомплектних шкіл сучасним обладнанням для якісного навчання.

Переможці проєкту мали змогу отримати сертифікати на суму від 500 000 грн до 10 000 000 грн. Розмір грошового сертифікату залежав від наявності мережі закладів освіти в громаді.

Славутська громада отримала сертифікат на суму 2 млн грн на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 5-ти кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання, 7-ми кабінетів математики, 12-ти кабінетів початкової освіти, 5-ти закладів дошкільної освіти.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.