Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській школі відкрили клас просто неба

У Шепетівській школі відкрили клас просто неба

У Шепетівській школі відкрили клас просто неба

Напередодні у Шепетівській загальноосвітній школі №4 відкрили клас просто неба, або, як його ще називають, «зелений клас».

Такий майданчик використовуватиметься вчителями для проведення практичних та теоретичних занять з біології, основ здоров’я, зарубіжної та української літератури тощо.

На сьогоднішній день, у зв’язку з стрімким поширенням різних вірусних хвороб, в тому числі короновірусу, проведення уроків на свіжому повітрі стає актуальним та необхідним, – розповідає Людмила Пістрюга, директорка школи. – Зокрема, навчання у нетипових ситуаціях, на вулиці, а не в класі, сприяє всебічному розвитку учнів, їх екологічної свідомості, соціальної активності, відповідальності за збереження природи та її охорони.

Також на території «зеленого класу» є дендрарій, на якому учні висадили багаторічні рослини, привезені з Волинського лісового селекційно-насіннєвого центру.

За сприяння працівників ДП «Шепетівське лісове господарство» та їх волинських колег в нашому закладі з’явився дендрарій, тож діти зможуть не тільки милуватися цією зеленою красою, а й спостерігати, вивчати та досліджувати, – зазначила директорка школи.

Шепетівський лісгосп допоміг з облаштуванням території, а також вони виготовили та встановили інформаційні стенди, лавки, столи.

Зокрема, директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк зазначив, що їх працівники всебічно сприяють лісовідновленню та озелененню Шепетівщини та популяризують серед молоді дбайливе ставлення до навколишнього середовища та лісу.

– Зелений клас має бути особливим і слугувати не тільки місцем для проведення навчальних занять, а й комфортною зоною відпочинку на подвір’ї школи. Існування такого простору суттєво покращить якість надання освітніх послуг, сприятиме комфортному навчанню наших учнів, – додає Людмила Пістрюга.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.