Вівторок, 23 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Важкоатлетки з Хмельниччини стали призерками чемпіонату світу з пауерліфтингу

Важкоатлетки з Хмельниччини стали призерками чемпіонату світу з пауерліфтингу

У складі національної збірної команди України дві спортсменки з Кам‘янця-Подільського вибороли медалі на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. Змагання проходили серед чоловіків та жінок протягом минулого тижня в Норвегії. Також спортсменки здобули ліцензії на Всесвітні Ігри, які відбудуться з 7 по 17 липня 2022 року у місті Бірмінгемі (США).

У ваговій категорії до 47 кілограм бронзовою призеркою чемпіонату світу з результатом 435 кілограмів у сумі триборства стала Тетяна Шлопко, майстриня спорту України міжнародного класу, – зазначили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

В адміністрації додали, що Тетяна Шлопко у присіданні підкорила 172,5 кілограмів і встановила новий рекорд України. У жимі підняла вагу 105 кілограмів, а тягу закінчила з результатом 157,5 кілограмів.

Ще одна призерка світових змагань – заслужена майстриня спорту України з пауерліфтингу, дворазова срібна призерка Всесвітніх Ігор Тетяна Мельник. У сумі триборства в її активі було 627,5 кілограмів, що дало їй можливість піднятися на другу сходинку п‘єдесталу. У ваговій категорії до 84 кілограмів Тетяна у присіданні зафіксувала 252,5 кілограмів, у жимі спортсменка підкорила 175 кілограмів, у тязі зафіксувала 200 кілограмів, – зазначили в ОДА.