Неділя, 25 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Усе, що ви хотіли знати про подорожі закордон: як жителям Шепетівського району мандрувати безпечно

Усе, що ви хотіли знати про подорожі закордон: як жителям Шепетівського району мандрувати безпечно

Усе, що ви хотіли знати про подорожі закордон: як жителям Шепетівського району мандрувати безпечно

Із приходом літа та послабленням ковідних обежень у світі українці починають планувати закордонні мандри.

Цьогоріч відпустка зарубіжжям стає особливою через певний перелік законодавчих та медичних особливостей кожної країни. Аби впевнитись, що країна, куди ви плануєте, для вас відкрита та безпечна, можна звернутись до Консульської служби України.

Там нададуть роз’яснення щодо кожної відкритої для українців країни, ознайомлять із актуальними новинами. Для безпечних мандрів радять реєстрацію у системі “Друг“:

Проєкт Добровільної реєстрації українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ») є ефективним інструментом попередження, за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном – природних катаклізмів, соціальних заворушень, військових конфліктів.

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Якщо Ви прагнете мандрувати Україною – почати можна із Шепетівського району.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.