Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Усі водії Шепетівщини отримають нові права

Усі водії Шепетівщини отримають нові права

Усі водії Шепетівщини отримають нові права

Міністерство внутрішніх справ запустило в дію чергову інновацію: змінило бланки водійських посвідчень. Відтепер там буде вказано розширений перелік даних, у тому числі, інформацію про групу крові та згоду/ незгоду на посмертне донорство.

В МВС зауважили, що нові водійські посвідчення будуть масово поширені по всіх регіонах України.

Відповідатиме за впровадження новинки Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. Він надаватиме територіальним центрам. Ті ж видаватимуть нові бланки одразу після закінчення старих зразків, які в незначній кількості ще є в сервісних центрах МВС.

Новий зразок повністю адаптований до міжнародних вимог. Він є тримовним: українською, англійською, частина – французькою мовами.

Посвідчення буде чинним на території всієї Європи та в багатьох країнах світу, – зазначають в Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ. – Відтепер на посвідченні – група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Вся інформація вноситиметься до посвідчення водія лише за письмовою згодою власника.

Також поліція повідомляє, що на пластиковій картці свідоцтва про реєстрацію буде розміщено безконтактний електронний чіп. Це в майбутньому дозволить поліціянтам та прикордонникам зчитувати повну інформацію про авто.

Думка водіїв Шепетівщини щодо новації розділилася. Ті, що здійснюють міжнародні перевезення, схвалюють таку можливість. Адже це допоможе їм безперешкодно пересуватися країнами Євросоюзу. Що стосується іншої категорії водіїв, особливо старшого віку, вони незадоволені таким нововведенням. Постійні зміни вносять плутанину, а заміна посвідчень знову потягне за собою фінансові витрати, переконані вони.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.