П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Які умови постачання газу на Шепетівщині кращі?

Які умови постачання газу на Шепетівщині кращі?

Які умови постачання газу на Шепетівщині кращі?

Тема газового постачання залишається однією з резонансних, незважаючи на закінчення опалювального сезону. Адже вартість блакитного палива, що стрімко зросла, робить значну діру в сімейних бюджетах жителів Шепетівського району. Тому аналіз різних постачальників та їх розцінок і умов співпраці допоможе прийняти виважене рішення.

Зраз на ринок надання послуг з газового постачання нашого району заходить альтернативна компанія ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що більше п’яти років забезпечує енергоресурсом жителів міста Хмельницького та округи. Послугами підприємства користуються 415 тис. домогосподарств, більше двох тисяч промислових підприємств та бюджетних установ, а також дві сотні релігійних організацій. Після відкриття ринку газу “Хмельницькгаз Збут” не обмежується лише історичними теренами своєї діяльності, а й зацікавлений надавати свої послуги й в інших куточках держави, зокрема, і на Шепетівщині.

Наразі ліцензію на продаж газу на ринку України отримали понад 800 постачальників. Щодня нові гравці пропонують українцям свої послуги. Водночас, у квітні 2021 року закінчилися дія урядового рішення про встановлення граничної ціни на газ у 6,99 грн за кубометр, і блакитне паливо в деяких компаній почало дорожчати. Попри зростання вартості енергоресурсу в Європі, «Хмельницькгаз Збут» залишив ціну на газ для своїх клієнтів незмінною – 6,99 грн за кубометр.

– При виборі постачальника блакитного палива, звісно, насамперед більшість звертає увагу на ціну. Проте обов’язково раджу також пересвідчитися у надійності та зручності компанії – наявності ліцензії, тривалості роботи і забезпеченні належних умов обслуговування, – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

За його словами, живе спілкування та індивідуальний підхід і досі залишаються актуальними для багатьох споживачів. Саме тому, крім онлайн-сервісів, постачальникам необхідно володіти ще розгалуженою мережею центрів обслуговування клієнтів, адже розв’язання складних питань на місці з конкретним менеджером дуже важливе.

Задля комфорту потенційних клієнтів, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» також пропонує просту і зрозумілу процедуру укладення договорів. Аби стати клієнтом компанії, необхідно подати заяву-приєднання. Зробити це можна на сайті компанії або через особистий кабінет на оновленому порталі 104.ua.

Нагадаємо, в квітні 2021 року закінчилися дія урядового рішення про встановлення граничної ціни на газ у 6,99 грн за кубометр і блакитне паливо у деяких компаній почало дорожчати. Попри зростання вартості енергоресурсу в Європі, «Хмельницькгаз Збут» залишив ціну на газ для своїх клієнтів незмінною – 6,99 грн за кубометр.

Наразі ситуація на енергетичних біржах в ЄС залишається нестабільною. Аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися. Саме тому «Хмельницькгаз Збут» запроваджує для споживачів особливий продукт – річний контракт на газ за фіксованою ціною, – підкреслюють перевагу в прес-службі постачальника газу.

Річний контракт – це страховка від сезонних коливань цін і гарантія стабільної вартості блакитного палива від 1 травня нинішнього року до 30 квітня наступного. За рішенням уряду з 1 травня 2021 року всі українці будуть автоматично переведені на річний контракт на газ. Вартість кубометру газу в річному контракті буде фіксованою на рік. Це захистить споживачів від значних стрибків цін, особливо під час наступного опалювального періоду.  Саме тому річний контракт дозволить суттєво заощадити під час холодів, коли споживання газу максимально зростає. До того ж, новий продукт допоможе клієнтам планувати витрати на комуналку. Вже не потрібно буде щомісяця слідкувати за вартістю блакитного палива. Суми в платіжках стануть зрозумілими та прогнозованими.

Умови оплати в рамках річного контракту залишаться незмінними – розраховуватися необхідно щомісяця до 25 числа.  Річна ціна стане відомою до 25 квітня – за п’ять днів до початку періоду постачання.

Втім, клієнти зможуть обрати і будь-який інший тариф компанії. Зокрема, споживачам знову запропонують взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність» і створити власний запас блакитного палива на опалювальний сезон за літніми цінами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.