Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Зміни до бюджету та інфраструктура: які рішення прийняв Нетішинський виконком

Зміни до бюджету та інфраструктура: які рішення прийняв Нетішинський виконком

Зміни до бюджету та інфраструктура: які рішення прийняв Нетішинський виконком

36 питань порядку денного розглянули члени виконкому Нетішинської міської територіальної громади. Питання стосувались бюджетної, соціальної та комунальної сфер життя громади. Про ключові рішення читайте далі в тексті.

Бюджет та видатки

Засідання виконкому відбулася вчора, 28 липня. Там присутні розглянули питання зміни бюджету на 2022 рік. Це зробили, як пояснюють, аби вирішити окремі проблемні питання.

Згідно з листами головних розпорядників коштів бюджету громади, внесено зміни та здійснено переміщення призначень в межах бюджету. Так, зменшено призначення на поточний ремонт дорожнього покриття в сумі 1 375 324, 00 грн (на виконання програми благоустрою Нетішинської МТГ на 2020-2022 роки). Ці кошти спрямовані на підвищення заробітної плати працівникам КП «Благоустрій».

Також передбачили фінансування проєктних робіт капремонтів частин будівель:

  • 144 278, 68 грн – на укриття в підвальному приміщенні ліцею №1;
  • 74 947, 32 грн – на системи вентиляції захисної споруди цивільного захисту ліцею № 4;
  • виготовлення проєктної документації та виконання робіт з установлення додаткової мережі системи протипожежного захисту Будинку дитячої творчості.

Також, за рішенням виконкому, 24 мешканці громади отримають одноразову грошову допомогу на лікування та у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Розмір допомоги становить від 2,5 до 10 тис. грн.

Перевезення у громаді

На автобусному маршруті «Автовокзал – вул. Солов’євська» відновили рух транспорту. Розклад наразі не оприлюднили, про це буде відомо згодом.

Рішення буде чинним на період дії воєнного стану та до моменту зняття обмежень в’їзду/виїзду в місто через визначені пункти пропуску

На автобусному маршруті загального користування «Нетішин-Старий Кривин №2» внесли зміни до розкладу. Він уже діє.

Підтримка релокованого бізнесу

У громаді затвердили програму допомоги об’єктам господарювання, які здійснили переміщення потужностей на територію Нетішинської МТГ. Мета цієї програми – забезпечити підтримку бізнесу в умовах воєнного стану.

Зокрема створення необхідних умов для розміщення та роботи переміщених у нашу громаду потужностей з інших регіонів України.

Комунальні та житлові питання

Для власників нерухомомсті в садибній забудові Нетішина затвердили Правила користування системами водопостачання комунальної власності. А також на 3 роки продовжили дію рішення виконавчого комітету від 2013 року щодо затвердження норм споживання холодної та гарячої води і водовідведення у місті.

ФОПові С. Мельничуку погодили встановлення земельного сервітуту на користування земельною ділянкою для геологічного вивчення ділянок надр корисних копалин.

Ще три прийняті рішення стосувались видалення зелених насаджень, відповідно до актів обстежень: на території парку пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кривинський», у районі будинку №25 на просп. Незалежності, на просп. Незалежності.

6 питань порядку денного стосувалися житлових питань: зміна статусу кімнат у гуртожитках, надання дозволу на реєстрацію місця проживання в кімнаті гуртожитку, продовження терміну проживання в житловому приміщенні в гуртожитку з фонду житла для тимчасового проживання громадян, про квартирний облік.

Організаційні питання

Вони стосувалися формування комісій та комітетів. Сереж іншого, затвердили оргкомітети та заходи з організації та відзначення на території громади Дня державного Прапора України, Дня Незалежності та Дня Молоді. Також утвореили комісію з комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб надання соціальних послуг.

– Утворено міську комісію з питань сприяння організації проведення допризовної підготовки юнаків у 2022/ 2023 навчальному році та підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей та комісію для попереднього відбору кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади України, затверджено план основних заходів. Позитивно було розглянуто декілька питань, що стосувались захисту прав дитини.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.