Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині оформили 21 угоду з купівлі-продажу землі

На Хмельниччині оформили 21 угоду з купівлі-продажу землі

На Хмельниччині оформили 21 угоду з купівлі-продажу землі

665 угод купівлі-продажу землі оформили в Україні в цілому від старту земельного ринку. Такою є цифра станом на 14 липня. Як передають у Міністерстві аграрної політики та продовольства України:

3534 нотаріуси подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру, із них 3319 – погоджено, 173 – у черзі на розгляд, 450 – відмовлено.

Найбільше угод уже уклали на Київщині, Полтавщині та сусідній Вінничині. Жителі Хмельницької області продали-придбали 21 ділянку.

в україні вже діє 665 земельних угод

1 липня в Україні зняли мораторій на продаж землі. Раніше можна було продавати лише свою підбудинкову, або прибудинкову земельну ділянку (ділянки, площа яких не перевищує 2 га). На найбільший же земельний актив українців – пайові землі, діяв мораторій.

За попередньою оцінкою експертів: максимальна ціна на землю прямо корелюється з найвищими врожаями в 2020 році в таких областях: Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська. В цих областях врожайність перевищувала 5 т/ га, а ціна 1 га сягатиме 2 – 2,5 тис. дол. США.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.