Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Озеленення територій навчальних закладів у сучасному стилі: НПП «Мале Полісся» продовжує висадку дерев у Славуті

Озеленення територій навчальних закладів у сучасному стилі: НПП «Мале Полісся» продовжує висадку дерев у Славуті

Озеленення територій навчальних закладів у сучасному стилі: НПП «Мале Полісся» продовжує висадку дерев у Славуті

У рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» працівники Національного природного парку «Мале Полісся» активно продовжують проводити озеленення територій навчальних закладів та долучати сотні нових учасників до екологічних акцій, зокрема, найменших – дошкільнят.

Таким чином, напередодні парківці відвідали дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Росинка» м. Славути, де спільно з вихованцями та педагогами висадили декілька десятків дерев і кущів.

Сприйняття природи допомагає розвинути такі якості, як життєрадісність, емоційність, уважне ставлення до всього живого. Дитина, висадивши дерево власними руками, не буде бездумно рвати квіти, ламати дерева, а навпаки – доглядатиме та ще й інших своїх друзів долучатиме до такої гарної справи, – коментує Наталія Ткачук, директорка  ДНЗ «Росинка».

Завітали парківці й у дошкільний навчальний заклад №7 «Дюймовочка» м. Славути, де також провели роботи з озеленення й благоустрою території. Спільно з дітьми та педагогами на території садочку було висаджено десятки саджанців молодих дерев.

Зелені плодові та декоративні насадження не тільки прикрашають територію закладу, а й відграють велику оздоровчу й культурно-виховну роль. Не можна уявити освітнього закладу без зелених насаджень. Добре спланована, озеленена й упорядкована садиба сприяє естетичному, екологічному вихованню наших діток, – зазначила директорка садочку Антоніна Броніч.

Під час зустрічі, спільно з дітьми та педагогами, на території навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія» м. Славути було висаджено понад 70 саджанців молодих дерев.

– Я впевнений, що ми збираємося не востаннє. Відповідно до програми «Зелена країна», за три роки в Україні слід висадити 1 мільярд дерев, а площу лісів за 10 років потрібно збільшити на 1 мільйон гектарів. Тож, роботи у нас усіх ще багато, – додав Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Також працівники Національного природного парку «Мале Полісся» провели чергове озеленення території ще одного дитячого садочка у Славуті – ДНЗ №9 «Теремок».

Так, на території ДНЗ було висаджено близько 60 саджанців різних деревних порід, які зростаючи, в майбутньому, утворять своєрідний затишний куточок живої природи на території закладу, – додають працівники парку.

Нагадаємо, що акція «Створюємо ліси разом» в Україні триватиме з 1 жовтня по 31 листопада.

Також за темою:

Юні славутчани взяли участь в екологічній акції разом з НПП «Мале Полісся»

Славутський «Дивосвіт» разом з НПП «Мале Полісся» озеленили територію закладу

Акція «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу»: НПП «Мале Полісся» провів озеленення берегових зон річки Горинь

Озеленення дитячого садочка: НПП «Мале Полісся» залучив найменших славутчан до акції «Створимо ліси разом»

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.