П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Полонне – єдине “ідеальне” місто на Хмельниччині

Полонне – єдине “ідеальне” місто на Хмельниччині

Полонне – єдине “ідеальне” місто на Хмельниччині

Меморандум про це очільники міст підписали на території Палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац», в Івано-Франківську 7 травня.

– Йде мова про постійну співпрацю між містами України, зведеними за принципами “ідеальних” міст Європи, – написав у своєму фб-профілі очільник Полонської ТГ Франц Скримський.

Серед підписантів: м. Івано-Франківськ Руслан Марцінків, селищний голова Богородчан Ростислав Заремба, очільник міста Броди Анатолій Белей, голова Дубовецької територіальної громади, до складу якої увійшов Маріямпіль, Павло Андрусяк, міський голова Жовкви Олег Вольський.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
фото: фб профіль Франца Скримського

Аналогічно 27 населеним пунктам Франківщини, Полонне внесене до списку історично- населених місць України. 5 із котрих були збудовані, як “ідеальні” у XVII – XVIII ст. (період Ренесансу і бароко) за проєктами видатних європейських інженерів-фортифікаторів, та є унікальною культурною спадщиною не тільки України, а й усієї Європи.

Налагоджена співпраця, говорять підписанти, допоможе спільно розвивати туризм, сприяти ознакуванню, аутентифікації та розвиткові “ідеальних” міст.

– Це – можливість розповісти про наші міста світові, самим дізнатись про них більше та представити нашу унікальність усім! – додає Скримський.

Говне фото: Ратуша

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.