П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські депутати залучили нардепа Жмеренецького до протистояння з «Укрзалізницею»

Шепетівські депутати залучили нардепа Жмеренецького до протистояння з «Укрзалізницею»

Шепетівські депутати залучили нардепа Жмеренецького до протистояння з «Укрзалізницею»

Доля Будинку науки та творчості, або Клубу залізничників, а також спортзалу «Локомотив», історію яких ми розповідали раніше, досі не вирішена.

Офіційною позицією митців та спортсменів є відстояти свій простір, позицією «Укрзалізниці» – тримати драматичну паузу в діалозі.

Нагадаємо, юридичні баталії за приміщення Будинку науки та творчості та спортзалу «Локомотив» тривають роками. У січні цього року діяльність Клубу залізничників, де займаються близько 500 танцюристів, акторів та вокалістів, припинили. Доля спортзалу наразі також під питанням. Усі звернення міських профільних департаментів юридичний власник – «Укрзалізниця» – ігнорує.

Аби вивести комунікацію міста та правовласника цих об’єктів на новий юридичний рівень, місцеві депутати фракції «Слуга народу» написали звернення до представника громади у Верховній Раді – нардепа Олексія Жмеренецького.

Сьогодні, коли курс Шепетівки та України в цілому спрямований на розвиток та підтримку молоді, ми вважаємо неприпустимим залишити сотні обдарованих у мистецтві та спорті шепетівчан без місця та простору для реалізації, – коментує голова фракції “Слуга Народу” Віталій Биков. – Саме тому ми направили відповідне звернення народному депутатові України Олексієві Жмеренецькому, аби він зі своєї сторони підтримав позицію шепетівчан у збереженні цих об’єктів.

У зверненні йдеться, зокрема, про те, що депутати просять підтримки та сприяння у тому, аби передати на баланс територіальної громади міста Шепетівки об’єкти, котрі «Укрзалізниця» фактично не використовує, проте для шепетівчан вони є важливими.

Ми вже працюємо над алгоритмом вирішення ситуації щодо передачі з державної в комунальну власність територіальної громади приміщення Будинку науки і творчості станції Шепетівка та приміщення спортивного залу «Локомотив», адже розуміємо їхнє важливе значення для міста, – коментує нардеп Олексій Жмеренецький. – Станом на сьогодні ми вже мали неодноразову комунікацію на різних рівнях та скерували відповідні звернення до в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика та керівника регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артема Мироновича щодо врегулювання цього питання, звичайно ж, з проханням на користь громади міста.

Наша редакція також надіслала інформаційний запит до «Укрзалізниці». Сподіваємося, значний суспільний та політичний резонанс примусить керівництво залізничників нарешті прийняти рішення. Ми слідкуватимемо за перебігом подій та інформуватимемо вас про зміни.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.