Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Полонному пройде Народне віче

У Полонному пройде Народне віче

У Полонному пройде Народне віче

7 листопада на центральній площі Полонного обговорюватимуть болючі питання. Інформація про масове зібрання жителів Полонської громади покотилася соцмережами та «сарафанним радіо».

Від імені органу місцевого самоврядування – міської ради територіальної громади м. Полонне – було опубліковано звернення з наступним закликом:

“Шановні полончани та жителі інших населених пунктів! Доводимо до Вашого відома, що в неділю 7 листопада 2021 р. о 12 годині в м. Полонне на площі перед пам’ятником Лесі Українки, відбудеться Народне віче жителів м. Полонного.”

На зібранні планується обговорити такі питання: порушення Конституційних прав та свобод людини, примусова вакцинація населення, протиправна вакцинація дітей, порушення прав на працю, відкрита дискримінація людей, необґрунтоване підвищення тарифів на енергоносії, створення вуличних комітетів з наданням їм владних повноважень.

Така ініціатива викликала значний суспільний резонанс в громаді. Дехто активно підтримав таку подію. Дехто висловив негативну оцінку такій акції:

“Проводити під час пандемії зібрання – то протизаконно. Ви наражаєте людей на смертельну загрозу!”

Нагадаємо, в Полонному триває конфліктна ситуація між головою громади Францом Скримським та частиною депутатів міської ради. Через це сесії досить часто зриваються, а питання життєдіяльності громади лишаються відкритими.

Популярні пости