Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті стартує проєкт “Медичні мобільні бригади” від Норвезького Червоного Хреста

У Славуті стартує проєкт “Медичні мобільні бригади” від Норвезького Червоного Хреста

У Славуті стартує проєкт “Медичні мобільні бригади” від Норвезького Червоного Хреста

У Славуті сьогодні розпочинає роботу проєкт від Норвезького Червоного Хреста “Медичні мобільні бригади”. У складі бригади – терапевт, медична сестра, акушерка та психолог.

Команда медиків надаватиме безкоштовні консультації у своїх сферах, проводитиме огляди, братиме аналізи та видаватиме, за потреби, ліки.Як анонсували у Славутській міськраді, “Медичні мобільні бригади” приїздитимуть у певний заздалегідь зазначений день тижня. Прийом відбувається за попередньою реєстрацією. Для цього слід заповнити онлайн форму за посиланням.

Раніше у громаді анонсували співпрацю із Шепетівською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України. Таке рішення, розповідають у міськраді, вони прийняли 22 квітня.

– Вказане партнерство спрямоване на спільне вирішення нагальних потреб вимушених внутрішньо переміщених осіб. Зокрема задоволення потреб переселенців у продуктах харчування та речах першої необхідності,  пояснюють у міськраді.

Також Червоному Хресту нададуть у безоплатне користування приміщення першого поверху колишньої поліклініки одного із місцевих заводів.


Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.