Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Кількамільйонне фінансування Шепетівської лікарні на лікування ковідних хворих

Кількамільйонне фінансування Шепетівської лікарні на лікування ковідних хворих

Кількамільйонне фінансування Шепетівської лікарні на лікування ковідних хворих

Рішенням шостої сесії Хмельницької обласної ради прийнято рішення про фінансування реконструкцію системи киснепостачання КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». На вирішення цього питання депутати виділили 8 мільйонів гривень.

Шепетівська багатопрофільна лікарня – заклад охорони здоров’я, який, в тому числі, надає стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Лікарня має 275 ліжок, з них розгорнуто для хворих на COVID-19 – 120 ліжок (у разі ускладнення епідемічної ситуації на базі закладу можливо перепрофілювати ще 60 ліжок). Відповідно до затверджених НСЗУ протоколів та стандартів лікування  гострої респіраторної хвороби COVID-19, для організації лікувального процесу та з метою безперебійного забезпечення киснем є гостра необхідність в альтернативному джерелі постачання кисню.

Валентина Савчук

В пікові періоди пандемії восени минулого року та навесні цього року було понад двісті пацієнтів різної ступені важкості, хворих на COVID-19. Значна частина потребувала кисневого постачання. І найбільшим викликом був щоденний пошук і доставка кисню. Цим займалися в режимі 24/ 7. Долучалася влада усіх рівнів та благодійники. Але системно питання не вирішувалося, – коментує Валентина Савчук, головний лікар Шепетівського медзакладу. – Ми щиро вдячні депутатам Хмельницької обласної ради, що позитивно розглянули наше клопотання щодо стаціонарної системи киснепостачання в нашій лікарні. Це дозволить врятувати людські життя!

Наразі на лікуванні в Шепетівській багатопрофільній лікарні перебуває близько 60 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. Частина з них підключена до апаратів ШВЛ. На жаль, кількість хворих постійно зростає, тому розгорнуто додаткові ліжко-місця в корпусі водолікарні.

Адміністрація закладу докладає максимум зусиль, щоб забезпечити належні умови лікування пацієнтам, а також захистити інтереси медперсоналу, який працює в умовах підвищеного ризику для власного здоров’я, – пояснює Валентина Миколаївна. – Тому ведемо щоденну ділову переписку про відновлення повноцінного фінансування даного пакету медичних послуг та належну оплату праці персоналу лікарні. Це люди, які завдяки професійності та самовідданості борються за здоров’я хворих, і держава має виконати свої зобов’язання перед ними.

Статистика нинішнього періоду та досвід минулого року показує, що кількість хворих може зростати. Тому адміністрація лікарні звертається із закликом берегти своє здоров’я: дотримуватися карантинних вимог, обмежити соціальні контакти та пройти повну вакцинацію. Ваше здоров’я – у Ваших руках!

Також за темою:

Олександр Наумець: дотримання карантинних вимог на Шепетівщині – питання життя і смерті!

Як жителям Шепетівщини захиститись від коронавірусу

За “Дельтою” – “Лямбда”: новий тип ковіду шириться світом

Я зробив щеплення: від ковіду помирають, від вакцинації – ні. Історія шепетівчанина

У Шепетівській багатопрофільній лікарні почали будівництво ліфта

У Шепетівській багатопрофільній лікарні інспектували капітальний ремонт приймального відділення

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.