Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутський лісгосп: здобутки минулого року та плани на теперішній

Славутський лісгосп: здобутки минулого року та плани на теперішній

Славутський лісгосп: здобутки минулого року та плани на теперішній

Державне підприємство «Славутське лісове господарство», яке очолює Віктор Вікторович Сапожнік, підводить підсумки виконаної роботи 2021 року. Як кажуть фахівці лісгоспу, цей рік роботи був одним із найпродуктивніших.

У цьому році лісівники досягли кращих показників галузі за 30 років. У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році, – підкреслив Юрій Болоховець, Голова Державного агентства лісових ресурсів.

Зокрема Славутський лісгосп сплатив майже 63,4 мільйонів гривень податків у бюджет всіх рівнів. А це на 142% більше, ніж у 2020 році. Виручка від реалізації продукції склала 168,6 мільйонів гривень. Це на 165,9% більше, ніж у минулому році.

Чистий прибуток підприємств склав 17,9 мільйонів гривень. Це на 560 % більше, ніж попереднього року. Капітальні інвестиції склали 7,0 мільйонів. Це дало змогу лісгоспу придбати сім одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів. Також пишаюся тим, що середньомісячна заробітна плата працівників підприємства, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 191,7%, – коментує Віктор Сапожнік.

Влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%, що дозволило закуповувати більше протипожежної техніки, систем відеоспостереження  для запобігання виявлення лісових пожеж, сприяти оновленню матеріально-технічної бази, що призвело до зменшення площі лісових пожеж у 3 рази.

– У минулому році підприємством збільшено обсяги вирощення посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна». Коефіцієнт відновлення лісу в господарстві становить 1,1. Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 5 років, – додає Віктор Вікторович.

Таким чином, у 2021 році славутськими лісівниками висаджено близько 1 мільйона деревних рослин. У тому числі, у межах програми Президента «Зелена країна» – 0,5 мільйонів сіянців.

– У 2022 році під час весняної лісокультурної кампанії запланована висадка близько 320 тисяч деревних рослин. Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь, можна на сайті  https://zelenakraina.gov.ua/, – зауважує очільник лісгоспу.

Також читайте:

ДП «Славутський лісгосп»: як та чим здійснюється підгодовування диких тварин взимку

ДП «Славутський лісгосп» готується до весняної посадки лісу

ДП «Славутський лісгосп»: про охорону та захист лісу

Віктор Сапожнік: професійно про роботу ДП «Славутський лісгосп»

ДП «Славутський лісгосп» визначив переможців конкурсу «Створюємо ліси разом»

Славутський лісгосп ділиться технологіями з волинськими колегами

Створюють ліси разом: Славутський лісгосп активно долучає до акції представників влади, молодь та громадськість

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.